Lezecký kroužek hledá zájemce

Od pondělí 9. října začínají nové kurzy lezení určené pro děti a mládež od 5 do 17 let. Konat se budou ve Sportovní hale Radotín, kde se lezecká stěna nachází

Důvodem nového náboru do lezeckého kroužku jsou změny ve vlastnictví stěny, modernizace vybavení, ale i snaha zajistit pokračování již zaběhnuté výuky lezení. Podle Viktora Krištofa, vedoucího kroužku lezení, by stěna měla do budoucna sloužit nejen dětem, ale i dospělým zájemcům. 


Lezení po stěně. Ilustrační obrázek

Kroužek se koná během školního roku jednou týdně, vždy v pondělí ve čtyřech časech: 15.30 hodin, 16.40 hodin, 17.50 hodin a od 19 hodin (jedna lekce trvá vždy 60 minut) za cenu 3 400 Kč (jedno pololetí). Předpokládaný počet dětí ve skupince bude 4 až 6 s tím, že děti budou rozděleny podle věku v kategoriích do 9 let a 9+. Kroužek povede instruktor Jan Hampl. Hlavně u menších dětí je vhodné absolvovat hodinovou zkušební lekci za 350 Kč. 

Uvedená cena zahrnuje trenérské služby, vstupné na stěnu a zapůjčení lezeckého vybavení. Nutné je mít vlastní lezeckou obuv, kterou si lze po dohodě vypůjčit za 400 Kč na jedno pololetí. Zameškané hodiny lze nahradit po dohodě s instruktorem.

Cílem kroužku je naučit děti základní lezecké a především bezpečnostní návyky nenásilnou formou a připravit je na samostatné lezení za přítomnosti dospělé osoby.

Vyplněné přihlášky odešlete na e-maily Jana Hampla: honza7260@gmail.com a Viktora Krištofa: lezeni.radotin@gmail.com

Přihláška do lezeckého kroužku (doc, 34 kB) 

Kompletní informace o kroužku (pdf, 141 kB)
Zveřejněno: 05.10.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 2432 x