Vezměte kolo či odrážedlo a přijďte na Bezpečné jaro

Bezpečné jaro 2017Městská část Praha 16 opět pořádá ve spolupráci s Policií České republiky v sobotu 22. dubna od 13.30 hodin do 17.00 hodin na Dětském dopravním hřišti v areálu Základní školy Praha - Radotín v ulici Loučanská a v areálu Biotopu Radotín v ulici K Lázním již tradiční akci „Bezpečné jaro 2017“.

Velké zábavné odpoledne by i tentokrát mělo vtipnou, hravou a hlavně nenásilnou formou připomenout malým, mladým, ale i těm starším účastníkům silničního provozu základní bezpečnostní pravidla.

Stejně jako v minulých ročnících se můžete těšit na BESIP team a jejich stanoviště, na odbornou radu firmy Ski a Bike centrum Radotín, policejní psovody Policie České republiky s jejich čtyřnohými zásahovými parťáky i na koně strážníků Městské policie hlavního města Prahy.

Během celého odpoledne si na jednotlivých soutěžních stanovištích budete moci vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti řízeném semafory a jízdu zručnosti pod „přísným“ okem strážníků Městské policie hl. m. Prahy. V areálu Biotopu Radotín proběhne opět ukázka záchrany tonoucího se člověka v režii Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy.

A pro ty nejmenší, ale nejen pro ně, bude připravena pohádka Klaunů z Balónkova. Připraveny budou i různé soutěže, zajímavé hry a kvízy, samozřejmě s drobnou odměnou a průběžným losováním účastnických kartiček o hodnotné ceny. 

Zveřejněno: 18.04.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1456 x