Dýchánek o třetí

Skoro letní, alespoň podle počasí, Čaj o třetí, který se konal v Koruně 4. června, přinesl radotínským seniorkám a seniorům dobré koláčky, kávu, ovoce, divadelní představení DS Proměna - Šuškanda a šeptanda, ale hlavně pohodu a radost ze setkání. Akci přichystala Městská část Praha 16.

I přes značně horké počasí se nadšenci Čaje o třetí sešli v Koruně, aby si společně vyměnili novinky ze života a užili si divadelní představení.
Přivítala je Dana Radová, vedoucí kulturního střediska, a poté předala slovo starostovi Karlu Hanzlíkovi, který ocenil její skvělou práci v rámci kulturní různorodosti nabízených programů a snahy o zapojení co nejširšího okruhu radotínských i mimoradotínských občanů do programů a projektů KS Koruna.
 
Svými slovy ocenil i příchozí seniory: "Vidím, že Vás přišlo více, než bych v tomto horkém počasí čekal, což mě velmi těší a rád vidím, že Čaj o třetí je již pevně zapsán ve Vašich kalendářích. Přeji Vám, abyste si to dneska užili a věřím, že se z mnohými z Vás potkám na nějaké další radotínské akci" a zahájil divadelní představení divadelního spolku Proměna o napínavém životě profesních „hajzlbáb“, které se jmenuje Šeptanda a šuškanda.


Čaj o třetí, 4.6.2019   Čaj o třetí, 4.6.2019   Čaj o třetí, 4.6.2019


Vloženo: 04.06.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 2190 x