Jak se z toho nesesypat

V průběhu života každý z nás potřeboval, potřebuje či bude potřebovat pomoc druhé osoby. Nejčastěji se obracíme na rodinné příslušníky, kteří jsou nám nejbližší a znají naše potřeby. Nejdelší podporu, i vzhledem k prodlužujícímu se věku, vyžadují naši blízcí v seniorském věku.

Právě A DOMA z. s. nabízí osobní asistenci seniorům a osobám s demencí v domácím prostředí. Kvalifikovaní zaměstnanci pomohou např. s osobní hygienou, doprovodem k lékaři, nákupem a dalšími činnostmi, které si již senioři nezvládnou udělat. Služba je poskytována 24 hodin denně podle potřeb klientů.

Záchranný kruh házíme, ale i rodinným příslušníkům, kteří pomáhají svým blízkým zůstat v přirozeném prostředí. Tým odborníků v oblasti: farmacie, fyzioterapie, mediace, ošetřovatelství, práva, psychologie, sociální péče, tréninku paměti, konzultant pro slaďování pracovního života a rodinný průvodce dochází do domácnosti a zdarma řeší problémy s kterými se pečující setkávají.

Organizaci A DOMA z. s. najdete na adrese Praha 4, Na Strži 1683/40 ve 3. patře, nebo nám můžete zavolat na tel. čísla 733 194 952 nebo poslat email na info@adoma-os.cz. Podrobnější informace najdete na www.adoma-os.cz.
Vloženo: 15.08.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 1519 x