Technické služby odklízí škody po bouřce

Silný vítr, který společně s bouřkou proletěl na své cestě i Radotínem v noci z úterý 29. června na středu 30. června 2021 polámal větve a stromy, největší škody napáchal v okolí řeky Berounky.

Od středečních ranních hodin odklízí pracovníci místních technických služeb popadané větve a stromy. Strom vedle vlečky k cementárně, který stál v řadě vedle letošní jarní výsadby nových stromů, vítr zcela zlomil. Radotínská radnice za něj přidá do plánu nových výsadeb náhradu. O větvích, které spadly na břehy či přímo do Berounky bylo informováno Povodí Vltavy, s.p., které má tuto oblast ve své správě.

Bouřka a silný vítr polámal větve a stromy v Radotíně, od ranních hodin škody odklízí pracovníci místních technických služeb, 30.6.2021 Bouřka a silný vítr polámal větve a stromy v Radotíně, od ranních hodin škody odklízí pracovníci místních technických služeb, 30.6.2021 Bouřka a silný vítr polámal větve a stromy v Radotíně, od ranních hodin škody odklízí pracovníci místních technických služeb, 30.6.2021 Bouřka a silný vítr polámal větve a stromy v Radotíně, od ranních hodin škody odklízí pracovníci místních technických služeb, 30.6.2021

Více fotografií najdete ZDE.
Zveřejněno: 01.07.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 557 x