Vítání nových radotínských občánků

V obřadní síni na radotínské radnici dnes proběhlo vítání téměř dvaceti nových občánků, kteří se narodili v období od května do srpna letošního roku.

Starosta Karel Hanzlík všechny, kteří se zúčastnili jedné ze tří dopoledních částí slavnostní události uvítal avždy popřál jakdětem, tak i rodičům. Dětem popřál, aby vyrůstaly do krásy, síly a radosti nám všem, aby byly zdravé, spravedlivé a poctivé a věrny správným hodnotám. Rodiče pak slyšeli vedle přání i důležité rady, především o důslednosti a vytrvalosti při výchově, ale i nutnosti dobrého rodinného zázemí, pohody a navození důležitého pocitu rodičovské lásky, které jsou při výchově velice zásadními atributy utváření osobnosti.  Miminkajako by vnímalaojedinělost obřadu a tak po celou dobu uvítání byla úplně klidná a ani jedno neplakalo či neprotestovalo. Radotínský starosta předal všem přítomným maminkám krásnou růži a krom ní dostali rodiče nových radotínských občánků pamětní knížku, dáreček z místní knihovny a krásný zlatý přívěsek.


Vítání nových radotínských občánků, 22.10.2021 Vítání nových radotínských občánků, 22.10.2021 Vítání nových radotínských občánků, 22.10.2021 Vítání nových radotínských občánků, 22.10.2021

Všechny fotografie z vítání občánků najdete ZDE.
Zveřejněno: 22.10.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 730 x