Benefici pro Radotín déšť odsunul do sokolovny

Městská část Praha 16 a Kulturní středisko Radotín přesouvají benefiční koncert na pomoc místům zasaženým povodní, který pořádají v úterý 25. června od 19.00 hodin, z náměstí pod střechu.

I tak se tu bude možno těšit na výbornou muziku různých žánrů (opera, rap, rock, band, muzikál i pop), v Radotínské sokolovně v ulici Vykoukových 622 vystoupí všichni slibovaní interpreti: Petra Janů, Roman Vojtek, Josef Klíma, Jan Kalousek, Jarda Březina, Daniel Hůlka a další. Koncert moderují Markéta Mátlová a Láďa Vonz.

Všichni umělci vystupují bez nároku na honorář a výtěžek tohoto multižánrového koncertu bude použit na odstranění škod způsobených povodněmi v Radotíně.

Cena vstupenky - náramku Radotín Radotínu je 200 Kč a bude k zakoupení na místě. Nad rámec vstupného bude možné Radotín podpořit finančním darem (od 100 Kč), za který bude dárce odměněn hudebním dárkem a navíc slosovatelným kuponem. Sbírku podporuje mimo jiné také Auto Stodůlky, které zapůjčí výherci slosovatelné tomboly auto značky Volvo na celý víkend.

Zveřejněno: 25.06.2013 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 6695 x