HLÁŠENÍ ZÁVAD

Vážení občané,
záleží nám na udržování čistoty a veřejného pořádku našeho Radotína. Pokud chcete pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu odstraňování závad na zařízeních v majetku města, informujte nás fotografií a stručným popisem problému. Nahlásit můžete rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornění na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.
Poté, co odešlete příspěvek, bude nahlášená závada postoupena konkrétnímu pracovišti Úřadu městské části Praha 16, které se postará o její řešení nebo doporučí další postup, eventuálně pošle hlášení o závadě jinému kompetentnímu úřadu či organizaci. Příspěvky budou spolu s informacemi o způsobu jejich řešení zveřejňovány na této stránce. Děkujeme Vám za spolupráci!
Řadit podle data
Obsahuje text:

Nahlásit závadu, nedostatek

*
*
*
 
*


Nahlášené závady


1 2 3 4 5  další 
 • Otázka: (Sadílková Zdena 16.07.2020 14:45) – Hlášení závad
  Na rohu ulice Tunelářu u č.p.297 mám parkovací místo pro osobu zdravotně postiženou č.dokl. CDO24932. U tohoto místa je vzrostlý smrk s několika ulámanými větvemi, před dvěma dny se ulomila velká větev a je nebezpečí ulomení další s možností poškození zaparkovaneho vozidla.Prosím o odstranění větve. Děkuji za pochopení.Zdena Sadílková
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 16.07.2020 14:46)
   Dobrý den, 
   se svým dotazem se, prosím, obraťte na Městskou část Praha-Zbraslav. 
   Děkujeme za pochopení. 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Pavel Charvát 25.06.2020 10:59) – Hlášení závad
  Propadlý chodník po dešti
  • Odpověď: (Eva Javorská) 25.06.2020 11:01)
   Dobrý den,
   děkujeme za upozornění, o závadě víme a co nejdříve ji necháme opravit.
   Přeji pěkný den
   Eva Javorská
 • Otázka: (Vávra Karel 11.06.2020 11:13) – Hlášení závad
  Dobrý den,
  prosíme o posekání vzrostlé zeleně na pěší spojce mezi ulicemi Na Viničkách (křižovatka s Kolovou) a a ul. Karlická. Jedná se o parcelu č. 1557/14.

  děkují místní bydlící
  • Odpověď: (Eva Javorská) 12.06.2020 7:46)
   Dobrý den,
   Vaši žádost jsme předali technickým službám, které se, jakmile dokončí sekání trávy v centrální části Radotína, postarají i o posekání vzrostlé zeleně na této spojce.
   Děkujeme za pochopení, Eva Javorská
 • Otázka: (Petr Vondrášek 08.06.2020 20:47) – Hlášení závad
  Dobrý den,

  2. lampa od ulice na Betonce je rozbitá - zřejmě na to někdo lezl a odstranil horní poklop osvětlení, který je hozený na zemi.
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 10.06.2020 8:17)
   Dobrý den, pane Vondrášku,
   děkujeme za upozornění. Závadu jsme nahlásili správci veřejného osvětlení (tedy společnosti Technologie hlavního města Prahy). Poruchy veřejného osvětlení můžete ohlásit přímo na stránkách uvedené firmy pod tímto odkazem: https://www.thmp.cz/jak-si-zaridit/hlaseni-poruch.
   S pozdravem 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (zdenek žerava 18.05.2020 10:30) – Hlášení závad
  Dobrý den,
  chci se zeptat, jestli je možná oprava nebo výměna lavičky na dětském hřišti U Ondřeje.
  Lavička je ve špatném stavu.

  V příloze foto.
  Děkuji
  • Odpověď: (Eva Javorská) 21.05.2020 9:57)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět. Lavička na fotografii nepatří městské části, ale Odbor místního hospodářství našeho úřadu a radotínské technické služby již problém řeší. 
   Přeji krásný den, Eva Javorská
 • Otázka: (petr Slabý 12.05.2020 9:55) – Hlášení závad
  Hanebné vyznačení objížďky ve směru z Prahy. V sobotu dokonalý zmatek v dopravě. Už se stává tradicí zmateční DZ při objížďkách v celém okresu Pha-západ. Skutečně se v sobotu pracovalo na zavřeném úseku II/115? Opět zvítězily komfortní požadavky stavby nad motoristickou veřejností. pro
  • Odpověď: (Eva Javorská) 12.05.2020 14:14)
   Dobrý den,

   problém není ve značení objížďky, zmatek v dopravě vznikl z důvodu několika havárií vody, kvůli kterým je od minulého čtvrtka značně zkomplikovaná doprava Radotínem. Opravy jsou již před dokončením a během několika hodin by měla být odstraněna i související dopravní omezení. Více informací najdete zde - https://www.praha16.eu/Radotin-paralyzuji-havarie-vody.html
 • Otázka: (Hana Špačková 16.04.2020 14:06) – Hlášení závad
  Dobrý den,ráda bych nejprve moc poděkovala za nainstalování nového hlásiče pro místní rozhlas,který byl dnes proveden,ale bohužel ted při hlášení jsem zjistila,že není funkční tudíž hluchý.Žádné hlášení není slyšet. Proto prosím o doladění což jistě už nebude problém.Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne Špačková
  • Odpověď: (Eva Javorská) 17.04.2020 8:42)
   Dobrý den,
   problém byl zjištěn na kabelovém rozvodu a pracuje se na odstranění závady.
   S pozdravem
   Eva Javorská
 • Otázka: (nespokojený rezident 21.03.2020 9:55) – Hlášení závad
  Dobrý den, omlouvám se že neuvedu své jméno, ale jde o problémového člověka od nás z ulice. Zhruba před rokem se tu pan Beránek ptal, zda je někým odsouhlasené ukládání sutě a hlíny na "Homolku" u drážního domku na konci ulice Na Rymáni. Prý vydáte rozhodnutí o odstranění, pokud se tak bude dít dále. K domku stále jezdí jedno nákladní auto za druhým a vykládají tam suť a jiný stavební odpad. Stále se tam dělají terénní úpravy bagrem! Nehledě na to, že pán co tam bydlí jezdí svým vozem ulicí Na Rymáni zcela jistě více než je povolená rychlost v této oblasti. Prosím o řešení tohoto problému. Moc děkuji
  • Odpověď: (Eva Javorská) 25.03.2020 13:08)
   Dobrý den,
   děkujeme za váš podnět, na který odpovídá Ing. Helena Jíchová z Oddělení životního prostředí našeho úřadu: Otázkou terénních úprav u drážního domku na konci ulice Na Rymáni se naše oddělení podrobně zabývá od jejich počátku. V souvislosti se zákonem o ochraně ZPF jsme udělili  pokutu původci terénních úprav. Pokuta však nebyla zaplacena a proto bylo předáno k vymáhání pohledávky. Podnět byl současně zaslán také na ČIŽP. Terénní úpravy jsou řešeny i na OVDŽP Oddělení výstavby.

   Situaci se snažíme řešit v rámci našich kompetencí dle možností, které nám umožňuje současná platná legislativa. Dnešní situace kolem nás nám ale naši práci značně komplikuje, přesto se snažíme změny na pozemcích průběžně monitorovat a připravovat se tak na další  kroky v řešení této nelehké záležitosti.

 • Otázka: (Hana Špačková 19.03.2020 11:41) – Hlášení závad
  Dobrý den,ráda bych upozornila,že u nás vůbec neslyšíme hlášeni mistního rozhlasu.Od sokolovny to není rozumět neboť to je dost potichu a U Vápenky to asi nefunguje,jde spíš o to ,že v této době kdyby bylo něco důležitého nevime nic.Díky a držte se přeji hlavně at to zvladnem ve zdraví hezky den Špačková
  • Odpověď: (Ing. Pavel Jirásek) 19.03.2020 12:09)
   Dobrý den, paní Špačková,
   děkujeme za upozornění. Kolegové už to prověřují - místní rozhlas vedle webových stránek, oficiálního facebookového profilu a informačních e-mailů je v této krizové situace dalším z klíčových informačních kanálů naší radnice a musí fungovat správně.
   Děkuji též za přání a buďme všichni zdrávi!
   Pavel Jirásek
 • Otázka: (Jiřina Atanasi Ječná 09.03.2020 15:10) – Hlášení závad
  V křižovatce s ulicí Zderazskou je v ulici Kolová nevyasfaltovaný úsek silnice a musíme jej objíždět. Prosím Vás touto cestou o zajištění dokončení silnice v tomto místě. Děkuji
  • Odpověď: (Eva Javorská) 11.03.2020 9:48)
   Dobrý den,
   děkujeme za podnět, na který odpovídá Ing. Milan Bouzek, II. místostarosta: V tomto místě se bude v nejbližší době provádět výkop pro propojení plynovodů, proto je dočasně zabetonováno a je zde umístěna značka s upozorněním. Jakmile bude propojení hotovo, bude komunikace vyasfaltována.


Zveřejněno: 10.03.2015 –Admin Admin ; Přečteno 72251 x