Novinky z webu do e-mailu

Radotínská radnice nabízí zasílání důležitých zpráv z oficiálních webových stránek na e-mail. Občané, kteří se na stránkách www.praha16.eu zaregistrují, budou dostávat hlavní zprávy pohodlně do své e-mailové schránky. Bezplatná služba nabízí zasílání nejdůležitějších a aktuálních informací (například o plánovaných odstávkách vody, uzavírkách hlavních radotínských ulic) přímo do e-mailové schránky. 

Jak se registrovat a přihlásit k odběru novinek?

K aktivaci služby je nutná registrace, a to pod odkazem Registrace na horní liště úvodní stránky (http://www.praha16.eu/app/registration). Po vyplnění povinných údajů v registračním formuláři (jméno, e-mailová adresa, heslo) je zájemci zaslán e-mail na jím uvedenou elektronickou adresu. Ten obsahuje odkaz, kterým svůj účet aktivujete. 

Jestliže jste již registrováni, přejděte, prosím, na stránku Přihlášení (https://www.praha16.eu/app/login). Využijete k tomu vaši registrovanou e-mailovou adresu a vaše heslo. Po přihlášení, klikněte na vaše jméno nahoře v hlavičce webu a zvolte volbu Odebírat e-mailem novinky ze serveru.

V případě dotazů souvisejících buď s touto službou nebo s webovými stránkami obecně se, prosím, obracejte přímo na administrátory (e-maily: jana.hejrova@praha16.eu, eva.javorska@praha16.eu).

Zveřejněno: 16.07.2019 – Jana Hejrová, DiS.   |   Aktualizováno: 06.05.2021 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 74088 x