Nově: zájezdy pro rodiče s dětmi

Svou stabilní nabídku dotovaných zájezdů pro seniory se Městská část Praha 16 rozhodla rozšířit o zájezdy pro rodiče s dětmi do 15 let. Mělo by jít o další z forem podpory rodin v navazování dobrých sousedských vztahů a přirozeného setkávání.

I z tohoto důvodu se v Radotíně konalo výběrové řízení na cestovní kancelář, s níž se letos bude vyrážet za poznáním a zábavou. Další motivací byla snaha o zkvalitnění dosavadních služeb. Ze soutěže vítězně vyšla cestovní kancelář s dvanáctiletou tradicí a zkušenostmi s pořádáním zájezdů pro skupiny  CK2 (její autobusy jsou zahraniční výroby a samozřejmostí je WC a klimatizace).

Mládě levharta ze ZOO Dvůr KrálovéDíky dotaci budou ceny zájezdů (bez vstupného) pro radotínské rodiče 100 Kč a pro děti 50 Kč. Předprodej prvního společného výletu radotínských rodin je naplánován na 18. dubna od 12.00 do 13.00 hodin, ale probíhat bude již od 8. dubna také elektronicky na www.radotin.ck2.cz. Samotná „Expedice po Africe“ (do ZOO a safari Dvůr Králové) má termín stanoven na 7. května.

Další zájezdy se plánují od září. Jejich cíl a náplň se stanoví podle přání rodičů a dětí.