Přesuny pracovišť

 kvůli opravě střechy

Střecha radnice, 4.9.2013Rekonstrukce střechy radotínské radnice v ulici Václava Balého 23, která byla zahájena v půli září, si během první etapy výměny konstrukcí a krytiny vyžádá přesun pracovišť zdejšího úřadu.

V pátek 20. září nebudou během úředních hodin k dispozici pracovníci oddělení dopravy a životního prostředí. V tento den se budou stěhovat do náhradních prostor. (viz mapka - pdf, 516,1 kB)

Na nových místech budou tato oddělení opět plně funkční od pondělí 23. září.  Oba pracovníky oddělení dopravy (Jan Martínek a Lenka Moravcová) a jednoho ze životního prostředí (Ing. Jiřina Sýkorová) občané naleznou v téže budově v přízemí, v kancelářích stavebního úřadu. Ostatní pracovnice oddělení životního prostředí, včetně vedoucí (Ing. Lenka Hűbnerová, Ing. Janka Jarmová a Ing. Jarmila Nováková), budou pracovat v přízemí pobočné budovy Úřadu městské části Praha 16 na náměstí Osvoboditelů 21/2a.

Ukončení první etapy rekonstrukce, během níž proběhne oprava střechy na jižní a východní straně budovy, se odhaduje přibližně do tří týdnů. Poté se pracovníci zmíněných oddělení vrátí do svých kanceláří a stěhovat se naopak bude pracoviště odboru místního hospodářství.

Úřad městské části Praha 16 se tímto občanům omlouvá za způsobené obtíže, ale rekonstrukce již byla vzhledem k havarijnímu stavu střechy nezbytná. Padající střešní krytina ohrožovala kolemjdoucí a do objektu opakovaně zatékalo.

Zveřejněno: 19.09.2013 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 6622 x