Radotínské farmářské trhy již zítra!

Pozvánka trhyUspořádáním Farmářských trhů, které se poprvé uskuteční v pátek 3. září, se Městská část Praha 16 rozhodla vyjít vstříc nedávným požadavkům svých občanů. Konat se budou před nákupním centrem Albert od 10.00 do 18.00 hodin.

Co vše se tu bude prodávat?
Ovoce (jablka, hrušky, švestky, víno...), zelenina (rajčata, papriky, květák, kořenová, řepa, cibule...), výrobky z rakytníku, koření, bylinky, medové perníčky, oříšky, čaje, medy, škvarky, sádlo, salámy, klobásy, špek, sýry, mléko, slanina, běžné bílé pečivo, koláče, preclíky, loupáky, koblihy, listové pečivo, dalamánky, vícezrnné pečivo, slivovice, různé kořenící směsi, mošty, směsi pro celiaky a diabetiky, víno, burčák, skalničky, túje, dřeviny... Uzenář s vlastní udírnou tu bude přímo na místě udit klobásy i sýry!

Tento, ale i další sortiment si pak budou moci občané od českých farmářů nakoupit každý druhý pátek – tedy 17. září, 1. a 15. října vždy ve stejném časovém rozmezí. (Registrace prodávajících bude pro trh 17.9. do 8.9., pro trh 1.10. do 22.9. a pro trh 15.10. registrace do 6.10.2010. O možnosti prodeje bez předchozí registrace rozhoduje správce tržiště, a to pouze v den konání trhu, od 8.30 do 9.00 hodin, a to při zachování podmínek prodeje – na tržišti může prodávat pouze prvovýrobce (farmář), správce tržiště či provozovatel si vyhrazuje právo posoudit prodejní sortiment a případně nevhodný sortiment nebo jeho část vyloučit z prodeje.)

Jarní pokračování trhů se předpokládá od druhé půle dubna 2011.

Zveřejněno: 10.09.2010 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 6988 x