Stěhování ovlivní provoz úřadu minimálně

Ukončení první etapy rekonstrukce střechy radotínské radnice v ulici Václava Balého 23 proběhne později, než se původně předpokládalo, druhá fáze však začne podle harmonogramu. Tomu se přizpůsobí přesuny pracovišť.

Výměna střešních konstrukcí a krytiny na jižní a východní straně budovy, která byla zahájena v půli září, již byla ukončena, v kanceláři Oddělení životního prostředí je však ještě třeba osadit nová střešní okna a opravit narušené omítky. Vzhledem k tomu se budou tři pracovnice tohoto oddělení muset ve čtvrtek 24. října dočasně přestěhovat do kanceláří stavebního úřadu v přízemí radnice (Ing. Hűbnerová do čísla 4, Ing. Jarmová a Ing. Nováková do čísla 7). V zasedací místnosti pobočné budovy Úřadu městské části Praha 16 na náměstí Osvoboditelů 21/2a, kde pracují v současné době, budou totiž v následujících dvou dnech probíhat volby.

Rozmístění odborů ÚMČ Praha 16 v Radotíně od 25. 10. do 30. 10. 2013 (pdf, 504,6 kB) 

Ve středu 30. října nebudou během úředních hodin k dispozici pracovníci Odboru místního hospodářství. V tento den se budou stěhovat do náhradních prostor, protože začne druhá etapa opravy střechy, tentokrát na severní a západní straně radnice (kam se také přesune lešení). Téměř celý odbor (Bc. Švitorka, Z. Lacinová, D. Riegerová a Z. Vodolánová) bude po celý listopad pracovat v zasedací místnosti pobočné budovy Úřadu městské části Praha 16 na náměstí Osvoboditelů 21/2a, kde budou k dispozici na telefonech 234 128 215 a 219, Jediný pracovník (M. Zeman) se přesouvá na Oddělení správy obecních nemovitostí na adrese Sídliště 1600 (telefony 257 910 118 a 257 912 961).

Na nových místech bude Odbor místního hospodářství opět plně funkční od čtvrtka 31. října. Přesné datum návratu pracovníků na jejich stabilní pracoviště zatím není stanoveno, délka druhé fáze opravy střechy se však odhaduje na jeden měsíc.

Aktuální informace budou průběžně zveřejňovány na stránkách městské části www.praha16.eu.

Úřad městské části Praha 16 občany prosí, aby své záležitosti přišli vyřídit pokud možno mimo uvedené dny stěhování, a zároveň se jim omlouvá za způsobené obtíže.

Zveřejněno: 22.10.2013 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 6518 x