• Slovo starosty

  27.09.2019 / Vážení spoluobčané, následujících bezmála dva a půl roku přinesou do Radotína čilý stavební ruch. Správa železniční dopravní cesty si objednala opravu trati mezi Smíchovem a Radotínem, která se u nás bude týkat nádraží i celého kolejiště. Rekonstrukce trati přinese řadu komplikací, proto Vás chci požádat v předstihu o trpělivost. 
 • Slovo starosty

  29.08.2019 / Končíme právě jednu významnou etapu v rozvoji Radotína – rekonstrukci a rozšíření areálu základní školy. Jsme městskou částí, která myslí na svou budoucnost. Proto jsme už nyní připravili kapacitu školy na nárůst počtu obyvatel Radotína, tedy i dětí.
 • Slovo starosty

  30.07.2019 / Radotínu a dalším pražským městským částem způsobují problémy ubytovny a my se Vám snažíme vysvětlit, co s nimi po legislativní stránce jako každá jiná radnice můžeme dělat.
 • Slovo starosty

  30.04.2019 / Radotín čelí, stejně jako celá Praha i další části České republiky, nárůstu počtu aut a problémům s parkováním. Připravili jsme v návaznosti na komunikaci s občany sérii změn v oblasti ulice Loučanská a Rymáně.
 • Slovo starosty

  28.03.2019 / Je už tradicí, že se s příchodem jara pustíme do úklidu, a to i my v Radotíně. V posledních letech se zapojujeme do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko.
 • Slovo starosty

  27.02.2019 / Svůj březnový příspěvek věnuji radotínským hasičům. Především dobrovolnému sboru, který letos slaví své již 133. narozeniny. Tento rok bude pro radotínské hasiče velmi významný.
 • Slovo starosty

  30.01.2019 / V lednu jsme si připomněli jeden z největších a lidsky nejsilnějších momentů naší novodobé historie – smrt Jana Palacha. Jeho čin je vhodné neustále připomínat. Jan Palach se stal nesporným hrdinou naší historie.
 • Slovo starosty

  07.01.2019 / Do nového roku přeji všem jen to nejlepší. A na pomoc si vezmu tentokrát Rychlé šípy. Tato především za mého dětství a mládí populární skupinka mladíků oslavila v závěru loňského roku své 80. narozeniny.
 • Slovo starosty

  28.11.2018 / Právě začíná advent a já si přeji, aby si ho všichni v Radotíně i v celém správním obvodu Prahy 16 užili co možná nejsvátečněji. Přijměte proto pozvání na některou z akcí, které se u nás v následujících týdnech konají.
 • Slovo starosty

  02.11.2018 / Před několika málo dny jsme si připomněli významné sté výročí vzniku samostatného československého státu, u jehož kolébky stál Tomáš Garrigue Masaryk, státník, filozof, sociolog, pedagog a první prezident Československé republiky.