Workshop MAP II. Praha 16: Jak vést děti k finanční odpovědnosti

On-line workshop pro rodiče se bude tentokrát věnovat tématu peněz. Jak rozvíjet finanční zodpovědnost svých dětí a proč vzor našich rodičů již nestačí? Jak podpořit vývoj dětí a vést je k návykům, které jim pomohou k vyšším finančním schopnostem a dovednostem? Jak zajistit své děti a při tom se vyhnout rizikům spojeným se smlouvami na nezletilé?

Na všechny tyto otázky odpoví Veronika Kalátová, specialistka na finanční poradenství (www.financnizralost.cz). Workshop se bude konat 9. listopadu od 17.30 hodin přes aplikaci Zoom. V případě, že máte o účast zájem, vyplňte registraci pod tímto odkazem na Google Forms nebo pošlete e-mail na adresu mappraha16@gmail.com. Poté vám bude zaslán odkaz pro připojení.  

Akce je hrazena z projektu Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 16 (tzv. MAP II.) a pro účastníky je zdarma. Jedná se o první kurz ze série on-line workshopů na téma: Děti a peníze. „Reagujeme na zpětnou vazbou od rodičů, kteří se našich seminářů už zúčastnili,“ vysvětluje vznik workshopu na uvedené téma koordinátorka Iva Houserová. Další bude 7. prosince a věnovat se bude "Bezpečí našich dětí aneb jak chytře tvořit rezervy".


Událost na facebooku


Plakát k workshopu "Jak vést děti k finanční odpovědnosti" (pdf, 269 kB)
Vloženo: 14.10.2021 – Jana Hejrová, DiS.   |   Aktualizováno: 08.11.2021 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 580 x