Nová aplikace: Hlášení závad

Novou funkcionalitou na stránkách radničního webu Praha16.eu je Hlášení závad, které tak doplňuje dosavadní aplikaci Otázky a odpovědi.

Záleží nám na udržování čistoty a veřejného pořádku našeho Radotína a pokud chcete i Vy pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu odstraňování závad na zařízeních v majetku městské části, prostřednictvím webu nás můžete informovat stručným popisem problému třeba i doplněným fotografií.

Nahlásit lze třeba rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornit na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.

Poté, co je příspěvek odeslán, bude nahlášená závada postoupena konkrétnímu pracovišti Úřadu městské části Praha 16, které se postará o její řešení nebo doporučí další postup, eventuálně pošle hlášení o závadě jinému kompetentnímu úřadu či organizaci. Příspěvky budou spolu s informacemi o způsobu jejich řešení zveřejňovány na stránce „Hlášení závad“. 

Pokud je váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější či zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obracet se přímo na jednotlivé zástupce samosprávy prostřednictvím e-mailu, případně si můžete telefonicky sjednat schůzku.

Děkujeme Vám.

Zveřejněno: 12.03.2015 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 12570 x