Facebook Radotína
Facebooková stránka věnovaná Radotínu a Radotíňákům.

Hlášení závad
Nahlásit lze třeba rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornit na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.

Info do e-mailu

Bezplatná služba nabízející zasílání nejdůležitějších a aktuálních informací (například o plánovaných odstávkách vody, uzavírkách hlavních radotínských ulic) přímo do e-mailové schránky. Zprávy se navíc mohou týkat i ostatních městských částí správního obvodu Praha 16 (Lipence, Lochkov, Velká Chuchle, Zbraslav) – například změny úředních hodin, uzavírky páteřních komunikací apod.

Mobilní rozhlas
Městská část Praha 16 spustila aplikaci Munipolis, která zahrnuje službu Mobilní rozhlas. Pro nejnovější zprávy z Radotína je potřeba registrace. Ve svém profilu vyplňte co nejvíce údajů (telefonní číslo, e-mailovou adresu, ulici). Dostanete tak přesně zacílené zprávy. Informace budou chodit například e-mailem, SMS nebo jako zprávou do aplikace. Služba je zdarma. 

Mobilní verze stránek
Jednodušší verze oficiálních stránek Městské části Praha 16 přizpůsobená chytrým telefonům a tabletům.

On-line rezervace (občanské průkazy, pasy)
Elektronické objednávání pro klienty správního obvodu Praha 16 na pracoviště Oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů Úřadu městské části Praha 16, kde si lze vyřídit občanský průkaz nebo cestovní doklad (pas). 

Optimalizace železnice 
Stránka věnovaná stavbě "Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo")

Otázky a odpovědi
Vy se ptáte, my odpovídáme. Tak nějak by se dala popsat moderovaná diskuze zveřejněná v sekci "Otázky a odpovědi".

Platby kartou
Zaplatit platební kartou můžete na 12 pracovištích Úřadu městské části Praha 16, ale i v kině, kulturním středisku nebo v místní knihovně. 

Bezplatná služba - bonus pro inzerenty, kteří mají svoji reklamu uveřejněnou v Novinách Prahy 16. Po dobu jednoho roku tak mohou mít zveřejněny údaje o firmě na webových stránkách Městské části Praha 16 v sekci "Firmy".

Služba, která zaměstnavatelům z Radotína a okolí umožňuje zdarma inzerovat volná pracovní místa. Pracovníci si naopak mohou vyhledat pracovní příležitost přímo v místě bydliště.  

Sledování vozidel
Sledujte on-line vybrané vozy, které v Radotíně provádějí strojní úklid, ať už jarní, zimní nebo cyklický. Služba je primárně určená pro stolní PC (z technických důvodů není možné se k ní přihlásit z mobilních zařízení). 

SMS zprávy
Systém vyrozumívání obyvatel Městské části Praha 16 v rámci krizového řízení. Zkoušky SMS zpráv se provádějí každou první středu v měsíci všem zaregistrovaným, tedy těm, kteří odevzdali povodňové plány své nemovitosti nalézající se v Radotíně.

Vstupenkový systém Kina Radotín
On-line nákup vstupenek do radotínského kina. Kromě samotného nákupu z pohodlí domova si můžete lístky rezervovat a poté vyzvednout osobně v pokladně kina. 

Vstupenkový systém Kulturního střediska Radotín
On-line nákup vstupenek do "Koruny". Kromě samotného nákupu z pohodlí domova si můžete lístky rezervovat a poté vyzvednout osobně přímo v kulturním středisku. 

YouTubový kanál TV Prahy 16
Videa a reportáže z Radotína.

Ztráty a nálezy
Aplikace, která zprostředkovává kontakt mezi nálezci a těmi, kdo ztratili nějakou věc.