Praha 16 získala bronz ve Zlatém erbu

Městská část Praha 16 se svým webem Praha16.eu obsadila v letošním ročníku Zlatého erbu bronzovou příčku. Ocenění převzali ve středu 29. března v Rezidenci primátorky na Mariánském náměstí zástupci radotínské radnice z rukou pražského radního Libora Hadravy. 

„Naše webové stránky v současné podobě již fungují dva roky, za tu dobu jsme na nich udělali řadu úprav a změn, doplnili nové elektronické služby a poslední změnou bylo spuštění cizojazyčné verze webu v lednu letošního roku,“ uvedl Ing. Pavel Jirásek, tajemník Úřadu městské části Praha 16 při přebírání ceny.

Vyhodnocení soutěže Zlatý erb v Hlavním městě Praze, 29.3.2017
Ing. Pavel Jirásek, tajemník Úřadu městské části Praha 16 (u mikrofonu) při převzetí ceny za 3. místo v soutěži Zlatý erb 2017. Ocenění předal pražský radní Libor Hadrava (zcela vlevo). 

Mezi tzv. velkými městskými částmi Hlavního města Prahy obsadily první dvě příčky Praha 8 a Praha 10. 

Zlatý erb je soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby města obcí, kterou vyhlašuje spolek Český zavináč. Letos se vyhlašoval již devatenáctý ročník. Cílem soutěže je mimo jiné podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb.

Více snímků ve fotogalerii

Další info na http://www.zlatyerb.cz
Zveřejněno: 30.03.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 7832 x